TECHSERVIS spol. s r.o.
česká verze
english version
o firmě opravy strojů nabídka strojů tryskací a mycí stroje chlazení flexo line kontaktProvádíme generální a střední opravy obráběcích strojů, rovněž servisní opravy přímo u zákazníků.

Generální opravy
Díky dlouholeté praxi našich zaměstnaců jsme schopni provádět GO obráběcích strojů. Mezi tyto stroje patří soustruhy, frézky, brusky i další typy strojů. Naší doménou jsou však stroje na výrobu ozubených kol a to odvalovací frézky i obrážečky. Tyto opravy provádíme v naší provozovně v areálu bývalé firmy TOS Čelákovice. Provozovna je vybavena stroji, které nám umožňují opravy a výrobu nových náhradních dílů. Velikost provozovny je cca 1.000 m2 a je vybavena jeřábem s nosností 6.500 kg. Většinu strojů při GO modernizujeme změnou řízení na programovatelný automat PLC a rovněž v oblasti mechaniky provádíme změny, které zvyšují výkon a spolehlivost stroje.

Střední opravy
Některé stroje není nutné dávat do generální opravy. Pokud jsou vodící plochy stroje ve slušném stavu, je možné zvolit střední opravu, která navrátí stroji přesnost a není tak finančně náročná. Tyto opravy provádíme tak, že stroj zůstává na místě a odvážíme pouze jeho skupiny do opravy. Zaškrábáním obnovíme geometrickou přesnost tak, že vykazuje přesnost nového stroje. Po takto provedené opravě je vhodné vybavit stroj digitálním odměřováním a tím zvýšit komfort práce. Jsme schopni nabídnout ruzné typy odměřování od různých výrobců např. NEWALL, SONY, HAIDENHAIN a další.

Servisní opravy u zákazníků
Tyto opravy provádíme na základě telefonické nebo e-mailové výzvy a doba nástupu na opravu je v řádu dní, někdy pouze hodin (dle chrakteru poruchy). Pokud není možné odstranit závadu na místě, využijeme naší provozovnu a v nejkratší možné lhůtě opravu dokončíme.

 

Infinity Design